Wsparcie we wszystkich obszarach działania mikrobiznesu.
Korzystaj codziennie, bezpłatnie i bez ograniczeń!


Wysłanie PIT-u przez Internet odbywa się poprzez Program PIT-y 2019, który "krok po kroku" ułatwia wypełnianie formularzy podatkowych. Pobierz Program
Wyślij e-Deklaracje »
POBIERZ
Przy pomocy Kreatora lub Aktywnych Formularzy rozlicz podatek PIT, utwórz e-Deklarację z gotowym formularzem i wyślij Fiskusowi siecią. Pobierz Program
Wyślij e-Deklaracje »
ROZLICZ PIT
Po wysłaniu e-Deklaracji do Urzędu Skarbowego , otrzymasz Urzędowe Poświadczenie Odbioru ( UPO) *, będące dla Ciebie potwierdzeniem, że Twój PIT jest złożony. Pobierz Program
Wyślij e-Deklaracje »
POBIERZ

Proste i pewne rozliczenie PIT oraz ulg podatkowych

Tylko samodzielne rozliczenie daje Ci gwarancję, że rozliczysz się poprawnie i z uwzględnieniem należnych Ci ulg i odliczeń.

I co najważniejsze – otrzymasz szybszy zwrot nadpłaty Podatku PIT - w ciągu 45 dni od daty przekazania elektronicznie zeznania!

Poniżej zamieszczono dwie wersje umowy licencyjnej programu PIT FORMAT 2019. W zależności od tego do jakiej grupy użytkowników należysz, zapoznaj się z właściwym tekstem.

Jeżeli jesteś użytkownikiem indywidualnym i używasz programu do rozliczania osobistych podatków, zapoznaj się tekstem (A) – Umowa licencyjna dla użytkownika indywidualnego.

Jeżeli jesteś użytkownikiem biznesowym i używasz programu do celów usługowych i/lub zarobkowych, zapoznaj się z tekstem (B) – Umowa licencyjna dla użytkownika biznesowego.

Licencja dla osób prywatnych


Licencja dla użytkowników prywatnych

Licencja komercyjna


Licencja dla użytkowników biznesowych

Panel dostępności

dla osób niepełnosprawnych

Wielkość tekstu: A A A
Kontrast serwisu: A A A A